Filozofia AVANT’SYS

Să sprijine Clientul-Partener în a descoperi şi alege cea mai potrivită soluţie H.V.AC. pentru el însuşi, care să-i reflecte necesităţile şi interesele.

Să ofere Clientului-Partener mai multe variante de lucru pentru realizarea sistemului ales, bazate pe diverse variante tehnologice şi la niveluri de preţ optimizate.

Toate sistemele şi soluţiile AVANT’SYS se bazează pe cele mai moderne tehnologii disponibile.

Mai multe detalii...

Te rugăm sa îți introduci username-ul sau parola. Vei primi pe e-mail o nouă parolă.


Parteneri autorizati service

Denumire firma Sediu social Judet activitate Persoana contact/functia Telefon Email
CLIMATICOTHERM SRL Str. Zaharia Stancu 6A,Bl.2, Sp.com.3 Brasov Brasov Romica Roman 0745523286 climaticotherm@yahoo.com
MUR-AL SMART SRL Str. Piatra mare nr.37 Brasov Muresan Alexandru 0268310607 muresanbv256@yahoo.com
INSTALDI SRL Str. Calarasilor 69 Tg. Mures Florin Moldovan 0748048089 instaldi@yahoo.com
Klimatronic Str Cutezantei 36 Tg. Mures Radu Marcel 0365407193,
0747963554,
0744477323
klimatronic.secretariat@gmail.com
TERMOTRONIC SRL Str. Dunarii 57/4 Cluj Daniel Hoda 0729222919 termo_tronic@yahoo.com
INSTALSERV SRL Sibiu Claudiu Marginean 0760265139 instalserv_2005@yahoo.com
Extrem Service SRL Str. Dobrogei, 1/33 Baia-Mare Dulf Adrian 0747112219 contact@extremservice.ro
PRAETORIA CONSTRUCT SRL Calea Sagului nr.153 cam. 7 Timisoara Damian Ion Samin 0256294284,
0729887202
samin@cortez.ro
PHALANX SRL Str. Ion Budai Deleanu Timisoara Cajvan Silviu Mihai 0356442002 office@phalanx.ro
CONTCARE SRL Str. Ciprian Porumbescu, nr.43 Timisoara Andrada Streanga 0256227227 contcaresrl@gmail.com
TEHNOTERM SRL Str. Crinului 17 Ilfov, Brasov, Craiova, Cluj, Constanta Bucuresti 0213501365,
0213501366
service@tehnotermgrup.ro
tehnic@tehnotermgrup.ro
Craiova – Emil Badoi 0749148489 tehnic.craiova@tehnotermgrup.ro
Cluj – Attila Szabo 0751124206 attila.szabo@tehnotermgrup.ro
Brasov – Alex Brosiu 0741002894,
0731924717
alexandru.brosiu@tehnotermgrup.ro
alexbrosiu@yahoo.com
DELTA THERM INSTAL Str. Poienitei, nr.3, 71B-A-13 Pitesti George Iorga 0728283790 office@delta-therm.ro
INSATERM Str. Masina de Paine nr. 49-51, Bucuresti Bucuresti Florin Stanimir 0748059759 florin.stanimir@insaterm.ro
TEHNOTERM COMPANY SRL Str. Intrarea N. Balcescu 19F Pitesti Sorin Panait 0744364430 sorin.panait@yahoo.com

 

Login client